KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14003319
nr 1400 3319
Alain Berck-Vitz
(f. 1953)
Blandteknik, Alain Berck-Vitz (f. 1953), Signerad. Bladets mått: 77x58 cm, yttermått inklusive ram: 86x67 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 31 maj 2021
kl 20:29:58
27/5 21:36:28
700 kr
28/5 22:04:53